kup teraz, zapłać za 30 dni
*Darmowa dostawa

Torebki Personalizowane

Jedyna taka torebka na świecie? Od teraz to możliwe!

Jeśli kiedykolwiek marzyła Ci się torebka spersonalizowana z własnym tekstem, spełnimy Twoje marzenie! Oferujemy stworzenie dowolnie wybranego przez Ciebie napisu na torebce, wykonanego metodą HOT STAMPINGU. Wytłoczony napis może być w kolorze złotym, srebrnym lub bez koloru - samo tłoczenie.

Wykonujemy napis aż w dwóch wierszach, co daje bardzo duże możliwości. Przykładowo, w górnym wierszu torebki możemy umieścić datę, a w dolnym - imię, ksywkę, inicjały, nazwę bloga, profilu itp. Oprócz literek używamy również znaków jak #, @, & czy serduszko. Oferujemy m.in. spersonalizowane torebki w kształcie półksiężyca, shopperki czy plecaki Rimini.

Wegańska torebka personalizowana inspiracją na prezent

Personalizowana torebka to wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. W dwóch linijkach tekstu zmieści się wyznanie, dedykacja, motto lub inne istotne treści dla Ciebie lub osoby, którą chcesz obdarować. Jako polski producent torebek, wykonujemy je ręcznie, z wegańskich nowoczesnych materiałów ekologicznych, do złudzenia imitujących skórę naturalną. Dzięki temu torebki z personalizacją stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

To prezent, który podbije serce wszystkich miłośniczek torebek. Wzbogać ich kolekcje o tak unikatowy model, którego zapewne nie mają jeszcze w swojej garderobie. Sprawi radość również wszystkim innym paniom - ukochanym, mamom, siostrom, córkom, teściowym i przyjaciółkom - personalizowana torebka to prezent wyjątkowy, podarowany „od serca”, z myślą o tej jedynej osobie.

Mała przypominajka
Torebka spersonalizowana jako produkt na zamówienie nie podlega zwrotowi.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium